Stolár/tesar

YSSEL CONTRACTING, s.r.o.

Miesto práce
okres Levice, okres Nové Zámky, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba/ skladanie dreveného debnenia pre výrobu betónových panelov. Čítanie výrobných výkresov prednosť.

Máme výrobu v dvoch pobočkách na Slovensku a to v Štúrove a v Želiezovciach. Ubytovanie je pre zamestnancov, ktorý dochádzajú zadarmo. Plat na Slovensku 600,- až 1000,-EUR v čistom a samozrejme stravné lístky. Nových zamestnancov zaškolíme. Práca je rozmanitá, nakoľko ide o výrobu na špeciálnych panelov. V prípade záujmu možnosť kariérneho rastu.

Horeuvedený bruto plat je na zákazkách v Nemecku. Práca nie je jednotvárna, ale rozmanitá, nakoľko ide o výrobu špeciálnych panelov. Ubytovanie na robotníckej ubytovni. Cesta do zahraničia na služobných autách. Ubytovanie a cesty uhrádza zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných zamestnancov, ktorí majú chuť sa učiť nové zaujímavé veci.

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním betonárskej ocele (ohýbanie, rezanie a zváranie), výrobou kari sieti ako aj kompletnou výrobou a dodávkou železobetónových prefabrikátov. Ide o špeciálne a malosériové panely, včítane montáže na stavbe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3172952  Dátum zverejnenia: 10.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800-2500€