Asistent hypotekárneho špecialistu v RE/MAX

YPB s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Október 2022
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.bližšie informácie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontakt a komunikácia s klientmi hypotekárneho špecialistu
servis existujúcich zmlúv
analýza požiadaviek klienta
práca v kancelárii
príprava podkladov pre hypotekárneho špecialistu
archivácia dokumentov

zaujímavá práca v silnej realitnej spoločnosti
možnosť kariérneho postupu
bezplatný vzdelávací systém, ktorý Vám zabezpečí osobný a profesijný rast

Sme firma riadená tímom odborníkov s 30. ročnou praxou, ktorá si zakladá na serióznom prístupe a komplexnom poradenstve.
Naše hodnoty :
- dobré meno
- proaktivita a zvyšovanie životného štandardu našim klientom aj spolupracovníkom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

finančníctvo, ekonomika, administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v obchode, poisťovníctve, alebo bankovníctve
- pozornosť na detaily
- schopnosť pracovať v tíme, empatia, zodpovedný, seriózny a pohotový
- zručnosti rýchleho učenia sa a túžba po sebazdokonaľovaní
- mať tímového ducha
- odolný voči stresu
- znalosť obsluhy PC
- bezúhonnosť

Naša spoločnosť, ktorá vystupuje pod značkou FINIQ je renomovaná spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sprostredkovania už viac ako 20 rokov. Od svojho založenia sa firma etablovala ako spoľahlivý a dôveryhodný partner pre klientov hľadajúcich odbornú pomoc v oblasti financií.

FINIQ sa špecializuje na poskytovanie komplexných finančných služieb pre jednotlivcov, malé a stredné podniky, ako aj pre veľké korporácie. Ich tím skúsených finančných poradcov poskytuje kvalitné poradenstvo a pomáha klientom dosahovať ich finančné ciele a plány.

Spoločnosť ponúka širokú škálu služieb vrátane investičného poradenstva, správy majetku, poistenia, hypoték a úverových produktov. Naše finančné poradenstvo je založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi, pričom sa berú do úvahy ich potreby, finančná situácia a ciele.

FINIQ si zakladá na transparentnosti, etike a profesionálnom prístupe. Našim cieľom je budovať dlhodobé vzťahy so svojimi klientmi a zabezpečiť im najlepšie možné finančné riešenia. Sme dôkladní vo vyhodnocovaní trhových trendov a sme neustále informovaní o novinkách v oblasti financií, aby sme mohli klientom poskytovať najaktuálnejšie a najefektívnejšie rady. S našimi bohatými skúsenosťami a odbornosťou vám môžu pomôcť dosiahnuť finančnú stabilitu a úspech.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4424708  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.