Wordpress Programátor

youRvision, s.r.o.

Miesto práce
Kalinčiakova 1, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
8 - 13 EUR/hod.8 - 13 EUR/hod alebo dohodou podľa zadania a projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca vo wordpresse, máš kreatívneho ducha a cit pre detaily? Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorých baví vývoj webových stránok a tvorba najmä wordpress webstránok pre našich klientov. Skúsenosť s frameworkom - Laravel a Codeigniter je vítaná. Jedná sa o prácu z officu, práca z domu podľa dohody. Pracovné stretnutia prebiehajú u nás v kancelárii v Nitre.
náplň práce:
- tvorba a úprava wordpress webstránok
- tvorba a úprava wordpress šablón
- nastavovanie a implementácia platobných brán
- základné SEO

* Možnosť využitia vlastnej kreativity pri návrhu a tvorbe webstránok
* Spolupráca v mladom kolektíve s neformálnou atmosférou
* Profesionálne školenia
* Teambuildingy
* Flexibilita

Ak chceš byť súčasťou nášho tímu a pracovať na medzinárodných projektoch, pošli nám štrukturovaný životopis a pár ukážok z tvojich prác. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

SATORI Fusion Restaurant je moderná reštaurácia v širšom centre mesta Nitra je unikátnym spojením modernej gastronómie, profesionálnej obsluhy, príjemnej atmosféry v netradičnom prostredí s nádychom exotiky. Spája chute modernej západnej gastronómie a ázijskej kuchyne, z ktorých základ jedálneho lístka tvoria dokonalé steaky a božsky lahodné variácie sushi.
ID: 3771731  Dátum zverejnenia: 25.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 13 EUR/hod.8 - 13 EUR/hod alebo dohodou podľa zadania a projektu