Lektor AJ, FRJ ( Lozorno, Hlohovec, Nitra, Stupava, Sládkovičovo)

Your Choice !, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 10 EUR/ 60 min

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lektor angličtiny alebo francúzštiny u firemných klientov jazykovej školy Your Choice v Bratislave, Hlohovci, Sládkovičove, Lozorne, Nitre alebo Stupave. Kurzy prebiehajú v priestoroch klientov, vodičské oprávnenie nutné. Vyžaduje sa komunikatívnosť, kreativita a energickosť, záujem vzdelávať sa v technikách výučby. Vhodné aj pre absolventa.

Atraktívne platové ohodnotenie. Flexibilný čas práce. Pravidelné vzdelávanie v technikách vedenia hodiny (classroom managment), vzdelávacích aktivitách, ďalšie vzdelávania prostredníctvom partnerov jazykovej školy. Interné a externé workshopy, ktoré organizuje jazykový inštitút Your Choice a Asociácia jazykových škôl, ktorej je Your Choice členom.

Životopisy prosíme zasielať na hello@yourchoice.sk. Uveďte, prosím, o ktorú lokalitu a jazyk máte záujem.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelávanie cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje sa výborná znalosť jazyka, komunikatívnosť a energickosť, záujem vzdelávať sa v technikách výučby, schopnosť zaujať, flexibilita. Príjemné vystupovanie, zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatnosť.

Jazyková škola Your Choice poskytuje komplexné jazykové služby, t.j. jazykové kurzy všeobecného a business zamerania (EN, DE, FRA, RU, ESP, SJ), preklady, úradné preklady, tlmočenie a úradné tlmočenie. Naša spoločnosť sa sústreďuje na špecializované workshopy v angličtine. Sme jediné verejné testovacie centrum pre certifikáty TOEIC v Trnave a sme členom Asociácie jazykových škôl. Pôsobíme v Trnave, Bratislave, Sereď, Nitre a Žiline. Viac info na www.yourchoice.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Your Choice
Jazdecká 65
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 2393099   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 10 EUR/ 60 min