Lektor francúzskeho jazyka v Trnave

Your Choice !, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 10 EUR/60 min. hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lektor francúzštiny u firemných klientov jazykovej školy Your Choice v Trnave. Vyžaduje sa komunikatívnosť, flexiibilita, kreativita a energickosť, záujem vzdelávať sa v technikách výučby. Vhodné aj pre absolventa.

Atraktívne platové ohodnotenie. Flexibilný čas práce. Pravidelné vzdelávanie v technikách vedenia hodiny (classroom managment), vzdelávacích aktivitách, ďalšie vzdelávania prostredníctvom partnerov jazykovej školy. Interné a externé workshopy, ktoré organizuje jazykový inštitút Your Choice a Asociácia jazykových škôl, ktorej je Your Choice členom. Práca v dynamickom medzinárodnom tíme.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať na [email protected].
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelávanie cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje sa výborná znalosť jazyka, komunikatívnosť a energickosť, záujem vzdelávať sa v technikách výučby, schopnosť zaujať, flexibilita. Príjemné vystupovanie, zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatnosť.

Jazyková škola Your Choice poskytuje komplexné jazykové služby, t.j. jazykové kurzy všeobecného a business zamerania (EN, DE, FRA, RU, ESP, SJ), preklady, úradné preklady, tlmočenie a úradné tlmočenie. Naša spoločnosť sa sústreďuje na špecializované workshopy v angličtine. Sme členom Asociácie jazykových škôl. Pôsobíme v Trnave, Lozorne, Bratislave, Hlohovci. Viac info na www.yourchoice.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2051106  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 10 EUR/60 min. hodinu