Referent správy poistenia

YOUPLUS Životná poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti hľadáme do nášho tímu kolegu/kolegyňu na pozíciu Referent správy poistenia. Vašou pracovnou náplňou bude:
✔ výkon agendy vzniku a správy poistenia v priebehu trvania poistných zmlúv
✔ kontrola a spracovanie nových poistných zmlúv, vrátane kontroly dodržiavania pravidiel pri ich uzatváraní
✔ plnenie povinnosti pri identifikácii a kontrole klienta v súlade s AML a vnútornými predpismi zamestnávateľa
✔ spracovávanie žiadostí klientov týkajúcich sa poistných zmlúv podľa produktových popisov a poistných podmienok
✔ spracovanie platieb poistného a riešenie súvisiacej agendy vrátane vymedzených činností v rámci procesu upomínania
✔ komplexné spracovanie a vedenie spisovej dokumentácie k vzniku a správe poistných zmlúv

Našim zamestnancom ponúkame:
✔ 5 dní dovolenky na viac + 4 dni zdravotného voľna ročne
✔ príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 3% hrubej mzdy zamestnanca
✔ cafeteria benefity systém v sume 360 Eur ročne
✔ MultiSport kartu
✔ firemné vzdelávanie v oblasti profesijných zručností a osobného rozvoja
✔ príjemné pracovné prostredie s občerstvením na pracovisku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami.

Pre účely výberového konania budeme spracovávať Vaše osobné údaje. Viac informácií o tom, ako spracovávame údaje uchádzačov o zamestnanie a o Vašich právach nájdete na našej webovej stránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • prax v poisťovníctve na správe poistenia min. 1 rok
  • profesionálna a príjemná komunikácia (ústna aj písomná)
  • samostatnosť, precíznosť, schopnosť vysokého pracovného nasadenia
  • chuť a schopnosť učiť sa nové veci
  • mať radosť z práce s ľuďmi a schopnosť byť tímovým hráčom

YOUPLUS je mladá, dynamicky rastúca poisťovňa so švajčiarskym kapitálom, pôsobiaca na slovenskom a českom trhu od roku 2019 a postupne expandujúca do ďalších európskych krajín.
Na lokálnom trhu sa zameriavame na predaj moderného rizikového životného poistenia, orientovaného na potreby klientov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Prymusová
E-mail: poslať životopis
ID: 4823214  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac