Finančný účtovník - junior

YOUPLUS Životná poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Mlynské nivy, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacVýška základnej mzdy bude závislá od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie v rôznych oblastiach (majetok, faktúry, pohľadávky, záväzky, výdavky zamestnancov) pre našu SK a CZ pobočku
- úhrada a účtovanie platieb, párovanie v systéme
- účtovanie bankových výpisov
- spolupráca na príprave daňových priznaní
- účtovanie odhadov a nevyfakturovaných dodávok
- spolupráca na príprave rôznych reportoch (interných aj externých)
- spolupráca na príprave podkladov pre audit
- asistencia pri konsolidovaní kvartálnej uzávierky - technických i netechnických účtov
- asistencia a príprava podkladov pre mesačné, štvrťročné a ročné uzávierky
- konsolidácia intercompany účtov (pohľadávok/záväzkov)

- 5 dní dovolenky naviac + 4 dni zdravotného voľna ročne
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- cafeteria benefity systém
- možnosť využitia práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, flexibilita, multitasking
- spoľahlivosť, precíznosť a odolnosť voči stresu
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu pracovných úloh

YOUPLUS je mladá, dynamicky rastúca poisťovňa so švajčiarskym kapitálom, pôsobiaca na slovenskom a českom trhu od roku 2019 a postupne expandujúca do ďalších európskych krajín.
Na lokálnom trhu sa zameriavame na predaj moderného rizikového životného poistenia, orientovaného na potreby klientov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4313093  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac