Sládok

Yotta Trade, a.s.

Miesto práce
Pivovar Kaltenecker, Zakarpatská 28, 048 01 Rožňava
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pivovar Kaltenecker je zameraný na tradičnú výrobu piva už 26 rokov s hlavným ťažiskom na kvalitu našich pivných špeciálov. Pre výrobu piva vo výrobnom závode v Rožňave hľadáme na plný úväzok, do dvojzmennej prevádzky , na pozíciu sládka uchádzača, ktorý je samostatný, motivovaný a tímovo orientovaný.
Zodpovedáte sa vedúcemu pivovarského tímu, pracujete v malom kolektíve a ste zodpovedný za nasledujúce úlohy:
  • všetky oblasti výroby piva - varňa a tankové hospodárstvo
  • riadenie prevažne automatizovaných systémov, ako aj identifikácia, analýza a riešenie akýchkoľvek odchýlok, ktoré sa vyskytnú
  • asistencia v technickom servise pre mechanické práce ako aj podpora v oblasti inžinierskych sietí

Ponúkame: zvýhodnený nákup vlastných pív, zaškolenie na danú pozíciu, po zapracovaní osobné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • dosiahnuté stredoškolské vzdelanie v potravinárstve
  • skúsenosti v potravinárskej výrobe + zdravotný preukaz + hygienické minimum
  • technická zdatnosť a zručnosť, ochota zdieľať zodpovednosť nad rámec pracovného profilu sládka​
  • Ste motivovaný, bystrý a zvedavý? Potom ste u nás úplne správne​

Dynamická, úspešná obchodná spoločnosť zameraná na výrobu a predaj remeselného piva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karolina Balog Makovníková
Tel.: +421908714220
E-mail: poslať životopis
ID: 4795374  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac