Social media specialist

Yorkie

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacVšetko záleží od toho, koľko toho vieš.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše poslanie je jednoduché: pomôcť rásť klientom, ktorí si to zaslúžia – robia užitočné veci, záleží im na ich brande a berú nás za člena tímu.

Takýchto klientov sa nám darí získavať čoraz viac, preto rozširujeme tím .

⚫️⚫️⚫️ Pozri, čo robíme: www.yorkie.sk ⚫️⚫️⚫️

Hľadáme social media managera, ktorému sa lepšie pracuje v malom, silnom tíme. Inhouse v Trenčíne. Človeka, ktorý je zapálený a rád pracuje. Naozaj, pretože nás práca baví, sme do nej zažraní, chceme byť stále lepší. Neflákame sa a makáme. Ty tiež?

Čo budeš robiť?

Vytvárať social media stratégie – na akých sieťach, čo, kedy, pre koho publikovať
Vytvárať redakčný plán – čo, kedy, kde postovať
Vytvárať idey a texty na príspevky (ak si vieš urobiť aj jednoduchú grafiku, super, ak nie, máme grafikov, ktorí ju urobia podľa tvojho zadania)
Zhotovovať jednoduché videá a fotky (na mobil)
Nastavovať kampane v Meta Business Manager
Analyzovať výsledky v Google Analytics
Vytvárať reporty pre klientov

POŽIADAVKY
Čo od teba čakávame:

aspoň 2 ročnú skúsenosť s online marketingom
Ide ti copywriting – vieš napísať krátky, úderný text s výpovednou hodnotou. Gramaticky správne. Rozumieš, ako vystavať text tak, aby zaujal, udržal pozornosť a vyvolal akciu.
Zaujímaš sa o marketing – sleduješ blogy, čítaš knihy o problematike.
Si v obraze o social media – vieš, aké sú novinky, čo funguje a čo nie

PONÚKAME
Čo môžeš očakávať ty od nás:

možnosť sebarealizácie – sme menší tím, môžeš ovplyvňovať celý proces a všetko okolo teba. Navyše pracujeme pre menších klientov, ktorí nám veria a väčšinou dávajú na nápady zelenú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Facebook Ads Manager - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

social media, ppc

Počet rokov praxe

2

Sme Yorkie. Budujeme sebavedomé značky. Sústredíme sa na branding a dlhodobú komunikáciu. Pracujeme v menšom počte so seniorným tímom.
ID: 4717773  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac