Projektový manažér v IT

YMS, a.s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spoľahlivé riadenie realizácie pridelených IT projektov v QTB prostredníctvom kooperácie a koordinácie ľudských zdrojov
• koordinácia činností jednotlivých členov tímu v rámci pridelených projektov
• vedenie tímu IT špecialistov
• zdieľanie a využívanie informácii a skúseností s cieľom trvalého zvyšovania efektivity realizácie projektov
• obhajoba a prezentácia výsledkov projektov pred zákazníkom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1400 EUR + od 600 EUR variabilná zložka vo forme pravidelných kvartálnych odmien, plus projektové odmeny (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Iné výhody:
• prístup k najnovším technológiám a hodnotným projektom
• podpora samostatnosti
• výrazná podpora vzdelávania

• práca v nadšenom a priateľskom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v moderných, zdravých priestoroch
• využitie vlastnej kreativity, možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí
• systém zdravých benefitov v „Zdravej firme roka 2018“
• flexibilnú pracovnú dobu
• kávu, čaj a ovocie na pracovisku
• firemné akcie

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI A SCHOPNOSTI KANDIDÁTA.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Nástroje a technológie:
• znalosť MS Project, všeobecné znalosti v oblasti IT, analýzy a návrhu informačných systémov, programovania webových aplikácií, prístupu k databázam,
• znalosť UML, BPMN, Archimate a nástrojov Enterprise Architect a Archi výhodou
• všeobecné znalosti o relačných databázach, výhodou je znalosť databázových systémov SQL Server

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• viacročné skúsenosti s riadením projektov a s procesným riadením v oblasti IT
• certifikácia v oblasti projektového manažmentu výhodou
• finančná gramotnosť
• dobré komunikačné zručnosti, profesionálna komunikácia so zákazníkom
• team leader - schopný viesť nesúrodé tímy a dosahovať náročné ciele
• logické, analytické myslenie
• skúsenosť na IT pozícii inej ako pozícia projektového manažéra (analýza alebo vývoj)

YMS, a.s. - víťaz súťaže IT projekt roku 2011.
Už viac ako 29 rokov pomáhame zákazníkom zlepšovať efektívnosť s modernými informačnými systémami. Pracujeme pre priemyselné podniky a vládne agentúry - energetické, vodohospodárske, lesnícke, veterinárne. Monitorujeme a predpovedáme bezpečnosť technických prevádzok pomocou systémov na riadenie rizika. Riadime prácu, pohyb a bezpečnosť ľudí a majetku pomocou najmodernejších lokalizačných systémov. Tvoríme priestorové analýzy pomocou geopriestorových informačných systémov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

YMS, a.s.
Hornopotočná 1
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Morháčová
Tel.: +421905902811
E-mail: poslať životopis
ID: 3804253   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400 EUR + od 600 EUR variabilná zložka vo forme pravidelných kvartálnych odmien, plus projektové odmeny (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)