Javascript front-end developer pre podnikové aplikácie

YMS, a.s.

Miesto práce
Hornopotočná 1, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame do tímu špecialistu na programovanie front-end webových aplikácií.

Si skúsený, poctivý, nefalšovaný web programátor z Trnavy alebo okolia?
Chceš zažiť atmosféru menšej trnavskej IT firmy?
Máš všeobecný prehľad v IT scéne a baví ťa sledovať vývojárske blogy aj mimo pracovného času?
Si kreatívec, ktorý vie pracovať samostatne a vie prebrať zodpovednosť za odovzdané výsledky svojej práce?

POPIS PRACOVNEJ ČINNOSTI:
- Budeš programovať internetové a intranetové aplikácie, internetové portály
- Samostatne vyvíjať webové riešenia podľa pokynov team leadera
- Spolupodieľať sa na príprave plánov a harmonogramov projektov
- Budeš spolupracovať s analytikmi, projektovým manažérom a ďalšími
- Obhajovať a prezentovať svoje výstupy pred projektovým tímom
- Neustále študovať najnovšie technológie v odbore a aplikovať ich na zverené projekty

PONÚKAME TI:
- Prácu na zaujímavých projektoch so skúsenými developermi
- Dynamickú prácu v mladom, nadšenom a priateľskom kolektíve
- Prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v moderných priestoroch
- Tvorivú prácu a možnosť prinášania nových ideí
- Príležitosť k odbornému rastu a jazykové vzdelávanie
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Systém benefitov
- Kávu, čaj a ovocie na pracovisku
- Plat, ktorý odzrkadľuje tvoje schopnosti a zároveň podmienky trhu (držíme sa toho, že
kvalitná práca má byť kvalitne zaplatená - ohodnotenie bude závisieť od tvojich
schopností, znalostí a skúseností)

PREČÍTAJ SI AKO NAŠI ĽUDIA HODNOTIA NAŠU FIRMU:

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA ŤA NAŠA PONUKA?
Pošli nám svoje CV. Nezabudni uviesť úroveň svojich "skills" zodpovedajúcich našej ponuke. Pridať môžeš aj zoznam svojich projektov, na ktorých si sa aktívne podieľal, teda všetko zaujímavé čo si vytvoril a dotiahol do úspešného konca.

Toto všetko zašli na adresu jana.morhacova@yms.sk

Určite sa ozveme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- Pokročilé skúsenosti s vývojom v JavaScript frameworkoch (Dojo, JQuery, AngularJS ...)
- Pokročilé skúsenosti s vývojom webových aplikácií s použitím JavaScript, HTML5 a CSS
- Skúsenosti s ArcGIS API výhodou
- Znalosť tvorby webových služieb (SOAP, REST)
- Práca s SQL (Oracle, MS SQL, PostGre SQL) a .NET výhodou
- Znalosť angličtiny na úrovni porozumenia písaného odborného textu

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- Samostatnosť
- Chuť používať nové technológie
- Grafické cítenie
- Tímová práca
- Analytické myslenie
- Estetické cítenie
- Schopnosť pochopiť vnímanie klienta

YMS, a.s. - víťaz súťaže IT projekt roku 2011.
Už viac ako 27 rokov pomáhame zákazníkom zlepšovať efektívnosť s modernými informačnými systémami. Pracujeme pre priemyselné podniky a vládne agentúry - energetické, vodohospodárske, lesnícke, veterinárne. Monitorujeme a predpovedáme bezpečnosť technických prevádzok pomocou systémov na riadenie rizika. Riadime prácu, pohyb a bezpečnosť ľudí a majetku pomocou najmodernejších lokalizačných systémov. Tvoríme priestorové analýzy pomocou geopriestorových informačných systémov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

YMS, a.s.
Hornopotočná 1
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Morháčová
Tel.: +421905902811
E-mail: poslať životopis
ID: 2907327   Dátum zverejnenia: 13.11.2017