Java developer

YMS, a.s.

Miesto práce
Hornopotočná 1, 917 01 Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatná programátorská práca na úlohách podľa plánu projektu a špecifikácie
• obhajoba a prezentácia výsledkov
• štúdium najnovších technológií v obore a ich aplikovanie na zverené projekty

• prístup k najnovším technológiám
• práca v mladom kolektíve na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• flexibilná pracovná doba
• zaujímavý systém benefitov ( firemné akcie, relaxačná miestnosť , dobrá káva, čaj, ovocie na pracovisku)
• možnosť jazykového vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
CSS - Základy
XML - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min. 2 ročná skúsenosť s vývojom aplikácií na platforme Java, JavaEE
• znalosť a prax s Hibernate, Spring
• znalosť klient-server architektúry
• znalosť C#(WPF) výhodou
• znalosť Apache Camel, Vaadin, Javascript frameworkov (Dojo, JQuery), CSS a vývoj pre web výhodou

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:
• znalosť vývojárskych technológií a nástrojov (IntelliJ Idea, Eclipse IDE, Maven, Subversion, Git, Jenkins, GitLab, TFS, Codereview)
• zmysel pre humor :)

Nástroje a technológie:
• všeobecné znalosti v oblasti programovania webových aplikácií a prístupu k databázam
• všeobecné znalosti o relačných databázach, výhodou je znalosť databázových systémov Oracle, SQL Server, DB2

YMS, a.s. už viac ako 30 rokov tvorí informačné systémy, ktoré zabezpečujú nepretržité fungovanie kľúčového biznisu významných spoločností a štátnych organizácií. Eustream, a.s.; Nafta, a.s.; Lesy SR, Vojenské lesy a majetky (VLM), Slovenská národná akreditačná služba (SNAS), Štátna veterinárna a potravinová správa (ŠVPS) a mnohé ďalšie. Orientujeme sa na na odvetvia, ktoré si vyžadujú vysokú úroveň projektovej, analytickej a programátorskej expertízy a patríme medzi najstaršie a najstabilnejšie slovenské IT spoločnosti.
Tvoríme pracovný tím odborníkov a priateľov, ktorý spolupracuje na vysokej odbornej aj ľudskej úrovni. Väčšina našich zamestnancov pracuje pre YMS už viac ako 10 rokov. Záleží nám na profesnom a odbornom rozvoji nášho tímu, na dlhodobom kariérnom rozvoji každého nášho odborníka a na dobrých pracovných a medziľudských vzťahoch v rámci firmy aj s klientami.
YMS, a.s. sídli od svojho založenia v roku 1990 v centre Trnavy a dlhodobo vo firme pracujú IT profesionáli z Trnavy, Nitry, Piešťan, ale aj Bratislavy a ďalších okolitých miest. Pre celý tím je dôležitá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom, preto zamestnanci oceňujú flexibilný a ľudský prístup k svojim potrebám a minimálne dochádzanie za prácou.

YMSka je tím odborníkov, ktorí sú spoľahlivými kolegami a dobrými priateľmi. Tvoríme si spoločnú firemnú kultúru rešpektu, pomoci a spolupráce. Takýto tím sa však netvorí sám od seba. Hľadaniu kolegov, ktorí medzi nás zapadnú, venujeme veľa času a úsilia. Vždy sa radi stretneme s ľuďmi, ktorí by náš tím potenciálne mohli doplniť a obohatiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1563794  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou