.Net programátor

YMS, a.s.

Miesto práce
Hornopotočná 1, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
od 1 400 EUR + od 350 EUR variabilná zložka vo forme pravidelných kvartálnych odmien, plus projektové odmeny (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na čom budeš s nami pracovať a ako to u nás vyzerá:
• Pracovať budeš v menšom tíme ľudí (projektový manažér, analytici a ďalší)
v závislosti od projektu, na úlohách podľa plánu projektu a špecifikácie
• V prvom rade budeš programovať a samostatne vyvíjať riešenia podľa
pokynov tím leadera
• Môžeš navrhnúť vylepšenia v spôsobe vývoja a nástrojov, ktoré používame
• Budeš sa spolupodieľať na príprave plánov a harmonogramov projektov
• Svoje výstupy si obhájiš a odprezentuješ
• Tvoja pracovná doba bude flexibilná, v závislosti od tvojich ďalších
povinností si ju určíš sám
• Očakávame od teba štúdium najnovších technológií v odbore a ich
aplikovanie na zverené projekty.

Čo ti ponúkame:
• Prácu na zaujímavých projektoch so skúsenými developermi
• Dynamickú prácu v mladom, nadšenom a priateľskom kolektíve v stabilnej a
perspektívnej spoločnosti v moderných, zdravých priestoroch
• Využitie vlastnej kreativity, možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí
• Príležitosť k odbornému rastu a jazykové vzdelávanie
• Systém zdravých benefitov v striebornej „zdravej firme roka 2017“ na
Slovensku
• Flexibilnú pracovnú dobu, sickday
• Kávu, čaj a ovocie na pracovisku
• Firemné akcie

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV. Určite v ňom uveď úroveň svojich „skills“ zodpovedajúcich našej ponuke. Pridať môžeš aj zoznam svojich projektov, na ktorých si sa aktívne podieľal. Čo zaujímavé si vytvoril a dotiahol do úspešného konca.
Toto všetko zašli na adresu [email protected]

Určite sa ozveme.
Ak poznáš niekoho, kto by sa hodil do nášho tímu, tak mu našu ponuku zdieľaj. Ďakujeme.

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI A SCHOPNOSTI KANDIDÁTA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
JavaScript - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy
Microsoft SQL Server - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽIADAVKY:
Must have
• Prax samostatného vývojára : min. 2 roky
• Ovládať princípy objektovo orientovaného
programovania
• Vývoj aplikácií na platforme .NET , ASP.NET
(MVC, WebAPI), spolupracujúcich s
databázovým prostredím: MS SQL Server
• Skúsenosť s technológiou WPF, WCF, LINQ
• Znalosť klient-server architektúry
• Prehľad v technológiách: HTML, Javascript
(Dojo, JQuery, Angular), CSS, HTTP
• Schopnosť čítať UML
• Skúsenosť s navrhovaním architektúry
výhodou

Nice to have:
• Mať logické a analytické myslenie
• Dobre poznať Entity Framework
• Poznať ArcGis API (výhoda)
• Poznať Enterprise Architect (výhoda)
• Mať skúsenosti s databázou ORACLE (výhoda)
• Ovládať angličtinu na úrovni porozumenia
písaného odborného textu, písanie
komentárov do kódu v angličtine
• Mať všeobecné znalosti v oblasti
programovania webových aplikácií a prístupu
k databázam
• Tiež mať všeobecné znalosti o relačných
databázach

OSOBNÉ PREDPOKLADY:
• Samostatnosť, zodpovednosť, kreativita
• Chuť používať nové technológie
• Tímová práca
• Analytické a logické myslenie
• Zodpovednosť za odovzdané výsledky

YMS, a.s. už viac ako 30 rokov tvorí informačné systémy, ktoré zabezpečujú nepretržité fungovanie kľúčového biznisu významných spoločností a štátnych organizácií. Eustream, a.s.; Nafta, a.s.; Lesy SR, Vojenské lesy a majetky (VLM), Slovenská národná akreditačná služba (SNAS), Štátna veterinárna a potravinová správa (ŠVPS) a mnohé ďalšie. Orientujeme sa na na odvetvia, ktoré si vyžadujú vysokú úroveň projektovej, analytickej a programátorskej expertízy a patríme medzi najstaršie a najstabilnejšie slovenské IT spoločnosti.
Tvoríme pracovný tím odborníkov a priateľov, ktorý spolupracuje na vysokej odbornej aj ľudskej úrovni. Väčšina našich zamestnancov pracuje pre YMS už viac ako 10 rokov. Záleží nám na profesnom a odbornom rozvoji nášho tímu, na dlhodobom kariérnom rozvoji každého nášho odborníka a na dobrých pracovných a medziľudských vzťahoch v rámci firmy aj s klientami.
YMS, a.s. sídli od svojho založenia v roku 1990 v centre Trnavy a dlhodobo vo firme pracujú IT profesionáli z Trnavy, Nitry, Piešťan, ale aj Bratislavy a ďalších okolitých miest. Pre celý tím je dôležitá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom, preto zamestnanci oceňujú flexibilný a ľudský prístup k svojim potrebám a minimálne dochádzanie za prácou.

YMSka je tím odborníkov, ktorí sú spoľahlivými kolegami a dobrými priateľmi. Tvoríme si spoločnú firemnú kultúru rešpektu, pomoci a spolupráce. Takýto tím sa však netvorí sám od seba. Hľadaniu kolegov, ktorí medzi nás zapadnú, venujeme veľa času a úsilia. Vždy sa radi stretneme s ľuďmi, ktorí by náš tím potenciálne mohli doplniť a obohatiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1548851  Dátum zverejnenia: 26.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 400 EUR + od 350 EUR variabilná zložka vo forme pravidelných kvartálnych odmien, plus projektové odmeny (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).