Študentská brigáda- projektant/ architekt

YIT Slovakia a.s.

Miesto práce
Reding Tower 2, Račianska 153/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš si predstaviť, že prinášaš ľuďom vysnívané bývanie? Je ti blízky severský dizajn a kvalita? Prihlás sa a vydaj sa s nami na spoločnú cestu. Počas letnej brigády budeš u nás pracovať a získavať cenné skúsenosti na niektorom z našich developerských projektov Stein 2, Tammi, Nuppu či Pari.
Tvoje hlavné úlohy budú:
• Projektovanie a navrhovanie častí pozemných stavieb – obytné budovy a interiér
• Úprava a dopracovanie projektovej dokumentácie podľa dohodnutého zadania
• Technické práce v riadení prípravy projektovej dokumentácie

Sme nadnárodná spoločnosť, ktorá pochádza z Fínska. Zamestnávame viac než 6000 profesionálov v siedmich európskych krajinách. S kolegami sme v dennom kontakte, často pracujeme v medzinárodných tímoch.
Kladieme dôraz na starostlivosť, tímovú spoluprácu a pozitívnu pracovnú atmosféru. Podporujeme profesionálny rast našich zamestnancov cez možnosť interných rotácií a kariérneho postupu. Vysoká etika a chuť uspieť nás motivujú v každodennej práci.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fakulta architektúry/ Stavebná fakulta: Pozemné stavby a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• technické a analytické myslenie
• precíznosť a zmysel pre detail
• chuť učiť sa a pracovať na sebe
• samostatnosť, zodpovedný prístup k práci

Sme nadnárodná developerská spoločnosť, ktorej snahou je už viac než 100 rokov meniť svet na miesto, kde sa dobre býva a žije. Kvalitný životný štýl a poctivé bývanie prinášame z Fínska do 8 krajín Európy, kde sme za posledných 10 rokov poskytli pohodlie domova obyvateľom viac ako 50 000 nových bytov. Dôraz kladieme na starostlivosť, tímovú spoluprácu a pozitívnu pracovnú atmosféru. Stali sme sa tretí krát po sebe Developerom roka na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Račianska 153
83154 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Júlia Koľajová
E-mail: poslať životopis
ID: 3135176   Dátum zverejnenia: 29.11.2017