Ekonóm stavby

YIT Slovakia a.s.

Miesto práce
Račianska 153, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho finančného teamu hľadáme ekonóma, ktorý bude úzko spolupracovať s projektovým teamom stavby:
1. Príprava rozpočtu stavby v detailnej štruktúre
2. Čerpanie a aktualizácia rozpočtu v informačnom systéme
3. Evidencia objednávok a dodávateľských faktúr, párovanie faktúr s objednávkami
4. Príprava mesačných odhadov nákladov pre účtovníctvo
5. Vyhodnotenie stavebných nákladov k určeným míľnikom (hrubá stavba, dokončenie) – analýza rozdielov oproti rozpočtu
6. Identifikácia potenciálnych úspor a rizík
7. Zodpovednosť za správnosť alokácie nákladov

• Našim zamestnancom poskytujeme stravnú kartu, sick days, narodeninový darček, príspevok pri pracovnom a životnom jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, bezplatné parkovanie vo firemnej garáži
• Podporujeme profesionálny rast cez možnosť interných rotácií a kariérneho postupu
• Pracujeme na zaujímavých projektoch, kde nechávame priestor pre sebarealizáciu a teamovú spoluprácu našich zamestnancov
• Chodíme na teambuildingy a firemné aktivity
• Staráme sa o zdravie - zdravotná prehliadka, masáže

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 46 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika stavieb, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prejavuje proaktivitu pri hľadaní riešení
• Analytické myslenie
• Orientácia na detail
• Pri svojej práci sleduje efektívnosť
• Vníma nedostatky pri práci

Sme nadnárodná developerská spoločnosť, ktorej snahou je už viac než 100 rokov meniť svet na miesto, kde sa dobre býva a žije. Kvalitný životný štýl a poctivé bývanie prinášame z Fínska do 8 krajín Európy, kde sme za posledných 10 rokov poskytli pohodlie domova obyvateľom viac ako 50 000 nových bytov. Dôraz kladieme na starostlivosť, tímovú spoluprácu a pozitívnu pracovnú atmosféru. Stali sme sa tretí krát po sebe Developerom roka na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Račianska 153
83154 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Júlia Koľajová
E-mail: poslať životopis
ID: 3094111   Dátum zverejnenia: 5.12.2017