Špecialista starostlivosti o zákazníkov

YIT Slovakia a.s.

Miesto práce
Račianska 153, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Starostlivosti o zákazníkov hľadáme veselého, prozákaznícky orientovaného kolegu, ktorý bude mať na starosti komunikáciu s klientmi, ktorí si u nás zakúpili nehnuteľnosť.
Kolega bude:
- odovzdávať nehnuteľnosti klientom
- riešiť podnety od existujúcich klientov
- organizovať eventy pre klientov
- sprevádzať klientov pri návšteve ich bytu počas výstavby nehnuteľnosti
- organizovať a zúčastňovať sa osobných stretnutí s klientmi
- spracovávať prieskumy spokojnosti klientov
- komunikovať so správcami bytových domov
- budovať partnerskú sekciu online služby

• Našim zamestnancom poskytujeme stravnú kartu, sick days, narodeninový darček, príspevok pri pracovnom a životnom jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, bezplatné parkovanie vo firemnej garáži
• Podporujeme profesionálny rast cez možnosť interných rotácií a kariérneho postupu
• Pracujeme na zaujímavých projektoch, kde nechávame priestor pre sebarealizáciu a teamovú spoluprácu našich zamestnancov
• Chodíme na teambuildingy a firemné aktivity
• Staráme sa o zdravie - zdravotná prehliadka, masáže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, klientský servis, stavebníctvo, reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s prácou s klientami
• príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
• empatia, zameranie sa na zákazníka
• dobrý time management a určovanie priorít
• tímový hráč
• schopnosť pracovať pod stresom

Vo YIT budujeme lepšie prostredie pre život. V spolupráci s našimi zamestnancami, partnermi a mestom budujeme domovy, kde sa plnia sny a kancelárie, v ktorých sa ľudia cítia ako doma. Staviame udržateľné mestské štvrte s ohľadom na meniace sa klimatické podmienky a životné prostredie. V práci sa riadime hodnotami: rešpekt, spolupráca, kreativita a nadšenie. Máme voči sebe vzájomnú dôveru, a preto sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Vďaka inšpiratívnemu prostrediu a kolegom robíme prácu, ktorá dáva zmysel a nebojíme sa zdolávať aj tie najväčšie výzvy. Naše jedinečné projekty nám dávajú priestor pracovať na sebe a zdokonaľovať sa. Viac ako sto rokov sme významný európsky hráč s fínskymi koreňmi a veľkým srdcom. Od roku 2010 prinášame aj na Slovensko kvalitný štandard bývania, kde sme vytvorili domov pre viac ako 2500 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3027907  Dátum zverejnenia: 12.12.2017