Reagujte bez životopisu

Manažérka/Manažér recepcie Apartmány Humno

YETI, s.r.o.

Valčianska dolina, Valčianska dolina, Valča, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 3 375 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedanie za zabezpečovanie bezproblémového chodu recepcie.

Administratíva okolo recepcie- vytváranie smenoviek, objednávanie tlačovín, kariet/kľúčov a iné.

Vystavovanie faktúr

Vypracovávanie cenových ponúk na ubytovanie, prenájom kongresových priestorov, teambuildingov

Udržiavanie vzťahov so stálymi zákazníkmi.

Práca s rezervačnými portálmi, nastavovanie cien izieb na základe situácie na trhu

Prijímanie a zodpovednosť za zaškolovanie nových recepčných

Zastrešenie aj občasných smien na recepcii - pokiaľ niekto vypadne/ochorie, tým pádom je potrebné ovládať všetko čo ovláda recepčná/recepčný.:

Vybavovanie a starostlivosť o klientov hotela. Príjem rezervácii /telefonicky, mailom, cez online portále/, spracovanie rezervácie do rezervačného systému Hores, Previo,  komunikácia s klientom o jeho požiadavkách / schopnosť komunikovať v AJ/, nahodiť údaje o klientoch, vyúčtovať klientov, príjem platieb v hotovosti a kartami,

Pracovný čas: flexibilný podľa obsadenosti hotela a podľa stavu na recepcii .

Osobne v kancelárii je potrebné odpracovať  minimálne 130 hodín mesačne. Plus homeoffice  20- 30 hodín. Je možná raz do týždňa práca z domu,a nejaké dni je možné skôr skončiť a byť k dispozícii na mailoch/telefóne.

Podmienkou na homeoffice je fungujúca recepcia a  všetko čo bolo potrebné v práci osobne vybaviť je vybavené.

  • Flexibilný pracovný čas
  • Zázemie v atraktívnom turistickom stredisku
  • Služobné auto
  • Služobný mobil
  • Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
  • Priateľský a dynamický kolektív

Lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina pôsobí na trhu už 24 rokov , poskytujeme ubytovanie, stravovacie služby a prenájom konferenčných priestorov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Hores (hotelový systém) - Pokročilý
Previo - Mierne pokročilý
Bookolo system - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Príjemný vzhľad, hlas a vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, ústretovosť, schopnosť riešiť problém na mieste a  s chladnou hlavou, systematickosť a zodpovednosť. Výhodou je ak ste aktívny vodič, nakoľko na pracovisko je potrebné dochádzať autom- nejazdí sem MHD a potrebujeme aby boľ človek samostatný v dochádzaní do zamestnania. Prispievame na benzín.

prevádzka horských lyžiarskych zariadení, reštauračné služby, prevádzka športovísk (tenisové kurty, detský park YETILAND, multifunkčné ihrisko ...)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Trasky
Tel.: +421907622202
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4837829  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac