Hľadáme asistenta predaja pre medzinárodnú spoločnosť do predajne OC Korzo Prievidza

YES Klenoty SK s. r. o.

Miesto práce
OC Korzo, Nábrežná, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď , dohoda
1 000 - 1 500 EUR/mesiacNadštandardné platové ohodnotenie a systém bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívny predaj a obsluha ľudí navštevujúcich predajňu,
  • Starostlivosť o estetiku a vzhľad klenotníctva v súlade s firemnými štandardami,
  • Starostlivosť o vysokú kvalitu exponovania šperkov,
  • Obsluha pokladne,
  • Aktívne vybavovanie reklamačného procesu.

  • Nadštandardné platové ohodnotenie a systém bonusov,
  • Predajné a produktové školenia podporujúce rozvoj kompetencií,
  • Spolupráca s profesionálmi, ktorí vám pomôžu porozumieť v danom odbore,
  • Možnosť vzdelávania,
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie,
  • Zamestnanecká zľava.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, Zákaznícky Servis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vyštudované stredné alebo vysoké odborné vzdelanie
  • Skúsenosti s predajom, marketingom a obchodom
  • Znalosť pracovných nástrojov a softvéru
  • Komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
  • Organizačné schopnosti a zmysel pre detail

Tvoríme lepší svet pre ženy
Už viac ako 40 rokov nielen tvoríme originálne šperky pre ženy, ale sa taktiež staráme o to, aby bol svet pre ženy lepší, rovnoprávnejší a slobodnejší od rôznych stereotypov.
Poľská značka YES dynamicky rozvíja svoju prítomnosť na medzinárodnej scéne a neustále rozširuje svoju činnosť. Súčasne máme celkovo vyše 200 predajní v Poľsku, Českej republike a na Slovensku a medzi naše plány patrí aj pravidelné otváranie nových lokalít. V priebehu rozvoja značky vznikol zahraničný internetový obchod www.YESjewellery.com, aby sme mohli osloviť zákazníkov na všetkých európskych trhoch a podporovať a inšpirovať ženy po celom svete.
Chceme inšpirovať a povzbudzovať k tomu, aby bolo možné odvážne manifestovať svoje presvedčenia. Naše Šperky sú perfektným doplnením nielen každodenného ale aj večerného outfitu. Zlato, striebro, šperky s diamantmi a inými vzácnymi kameňmi – na každú príležitosť vyberte to, čo vám najviac pasuje.
ID: 4839695  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac