Reagujte bez životopisu

Hľadáme asistenta predaja pre medzinárodnú spoločnosť s vynikajúcimi benefitmi do predajne Avion Shoping Park a Eurovea

YES Klenoty SK s. r. o.

Miesto práce
Avion Shopping Park, Ivanská cesta, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď , dohoda
Od 1 000 EUR/mesiacNadštandardné platové ohodnotenie a systém bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívny predaj a obsluha ľudí navštevujúcich predajnú,
  •  starostlivosť o estetiku a vzhľad salónu v súlade s firemnými štandardmi,
  • starostlivosť o vysokom kvalite exponovania šperkov,
  • obsluha pokladňa,
  • aktívne vybavovanie reklamačného procesu.

  • Flexibilný pracovný čas
  • ​Nadštandardné platové ohodnotenie a systém bonusov​
  • predajné a produktové školenia podporujúce rozvoj kompetencií,
  • spolupráca s profesionálmi, ktorí vám pomôžu porozumieť v danom odbore,
  • Možnosť vzdelávania
  • Príjemný a moderný pracovný prostredie
  • ​Zamestnanecká zľava​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, Zákaznícky Servis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vyštudované stredné alebo vysoké odborné vzdelanie
  • Skúsenosti s predajom, marketingom a obchodom
  • Znalosť pracovných nástrojov a softvéru
  • Komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
  • Organizačné schopnosti a zmysel pre detail

Tvoríme lepší svet pre ženy
Už viac ako 40 rokov nielen tvoríme originálne šperky pre ženy, ale sa taktiež staráme o to, aby bol svet pre ženy lepší, rovnoprávnejší a slobodnejší od rôznych stereotypov.
Poľská značka YES dynamicky rozvíja svoju prítomnosť na medzinárodnej scéne a neustále rozširuje svoju činnosť. Súčasne máme celkovo vyše 200 predajní v Poľsku, Českej republike a na Slovensku a medzi naše plány patrí aj pravidelné otváranie nových lokalít. V priebehu rozvoja značky vznikol zahraničný internetový obchod www.YESjewellery.com, aby sme mohli osloviť zákazníkov na všetkých európskych trhoch a podporovať a inšpirovať ženy po celom svete.
Chceme inšpirovať a povzbudzovať k tomu, aby bolo možné odvážne manifestovať svoje presvedčenia. Naše Šperky sú perfektným doplnením nielen každodenného ale aj večerného outfitu. Zlato, striebro, šperky s diamantmi a inými vzácnymi kameňmi – na každú príležitosť vyberte to, čo vám najviac pasuje.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Krzysztof Majka
Tel.: +421918328720
E-mail: poslať životopis
ID: 4821799  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac