Yeme pekár - Nitra

Yeme

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súčasťou našich predajní YEME je aj výnimočná pekáreň a cukráreň, ktorá preberá tradičné postupy pečenia chleba a slaného/sladkého pečiva, vyrába si vlastné cesto, vlastný kvások a mnohé produkty pečie v peci na drevo. Jednoducho dáva doň celé svoje srdce a um.

Hľadáme pekára, ktorého úlohou bude:
- pečenie podľa stanovených receptúr, (naučíme ťa)
- udržiavať poriadok a čistotu, (oblečieme ťa)
- pracovať na zmeny. (bližšie priblížime osobne)

Ako benefit ti poskytneme:
- pracovné oblečenie / uniformu,
- zamestnaneckú zľavu na nákup v našich predajniach,
- nadštandardné príplatky za soboty, nedele a noci,
- sobota príplatok 2,50€/hod.
- nedeľa príplatok 5,00€/hod.
- noc príplatok 2,50€/hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Stačí, ak máš:
- chuť pracovať a učiť sa nové veci,
- dávku zodpovednosti,
- manuálna zručnoť je Tvoja prednosť,
- platný Zdravotný preukaz na prácu s potravinami, (vybavíš jednoducho u svojho obvodného lekára pred nástupom)
- prax v oblasti.

Sme skupina profesionálov, ktorí sa po rokoch skúseností rozhodli priniesť na slovenský trh koncept obchodu s potravinami, v ktorom sa snúbi poctivý prístup s milým personálom, čerstvé dobroty s lokálnou kvalitou. Snažíme sa dokázať, že aj u nás je možné predávať kvalitné potraviny tak, aby sa červenali naše paradajky a nie líca. A preto, hľadáme podobných nadšencov, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4402445  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac