YEME výrobár štiav, šalátov, nátierok (plný úväzok, Bratislava)

Yeme

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V potravinách YEME si vo vlastnej výrobe pripravujeme produkty z vysokokvalitných, prevažne lokálnych surovín od domácich producentov. Balíme ich do kompostovateľných bioobalov.
Tvojou úlohou bude:
- vyrábať čerstvé pomazánky, ovocné šťavy, zeleninové šaláty, smoothies (naučíme ťa ako)
- udržiavať poriadok a čistotu
- pracovať na smeny v chladnejšom prostredí (oblečieme ťa)

Viac o nás, našej filozofii a pracovnom prostredí nájdeš tu: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/yeme

Ako benefit ti poskytneme:
- pracovné oblečenie / uniformu
- zamestnaneckú zľavu na nákup v našich predajniach
- nadštandardné príplatky za soboty, nedele a noci
- sobota príplatok 2,10€/hod.
- nedeľa príplatok 4,20€/hod.
- noc príplatok 2,30€/hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stačí, ak máš:
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- si zodpovedný
- máš platný Zdravotný preukaz na prácu s potravinami (vybavíš jednoducho u svojho obvodného lekára pred nástupom)
- prax v oblasti je vítaná, nie nevyhnutná

Sme skupina profesionálov, ktorí sa po rokoch skúseností rozhodli priniesť na slovenský trh koncept obchodu s potravinami, v ktorom sa snúbi poctivý prístup s milým personálom, čerstvé dobroty s lokálnou kvalitou. Snažíme sa dokázať, že aj u nás je možné predávať kvalitné potraviny tak, aby sa červenali naše paradajky a nie líca. A preto, hľadáme podobných nadšencov, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3972624  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac