Ponúkame prácu odborníkovi na alkohol

Yeme

Miesto práce
Landererova, Bratislava
Termín nástupu
15.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odborné poradenstvo a profesionálny servis pre zákazníkov
- Udržiavanie dostupnosti tovaru (dokladanie tovaru)
- Udržiavanie čistoty zvereného úseku
- Zabezpečenie plynulého chodu celého oddelenia alkoholu (pivo, víno, liehoviny)
- Zabezpečenie ochutnávok pre zákazníkov

- Možnosť budúceho kariérneho postupu v perspektívnej a rastúcej firme
- Možnosť podieľať sa na neustálom rozvoji a zlepšovaní oddelenia
- Zamestnanecká zľava na nákup v našich predajniach
- Možnosť vzdelávania v odbore

Informácie o výberovom konaní

- Pracovná ponuka sa obsadzuje na prevádzke Yeme Panoráma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- Prax v someliérstve vítaná
- Prirodzené a príjemné vystupovanie
- Komunikatívnosť a pracovitosť
- Dôslednosť, zodpovednosť a zmysel pre kvalitu
- Ochota učiť sa nové veci
- Znalosť anglického jazyka výhodou

Sme skupina profesionálov, ktorí sa po rokoch skúseností rozhodli priniesť na slovenský trh koncept obchodu s potravinami, v ktorom sa snúbi poctivý prístup s milým personálom, čerstvé dobroty s lokálnou kvalitou. Snažíme sa dokázať, že aj u nás je možné predávať kvalitné potraviny tak, aby sa červenali naše paradajky a nie líca. A preto, hľadáme podobných nadšencov, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3519380  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€