Referent poistných udalostí

Yellow Express, s. r. o

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
assap
1 250 EUR/mesiacmzda bude hodnotená podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- referent pre likvidáciu poistných udalostí prijíma hlásenia škodových udalostí
- vykonáva likvidáciu poistných udalostí, overuje platnosť poistného krytia podľa poistnej zmluvy, preberá a kontroluje doklady k poistným udalostiam, komunikuje s vodičmi a poisťovňou
- spolupracuje s odhadcom škôd (obhliadkárom) pre stanovenie rozsahu nákladov potrebných na odstránenie škody
- vyhotovuje korešpondenciu v súvislosti s vybavovaním poistných/škodových udalostí

- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v jednozmennej prevádzke
- služobné vozidlo
- finančný príspevok na stravu v hodnote 6 EUR plne hradený zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E, T

- flexibilita a samostatnosť,
- logické myslenie,
- organizačné schopnosti,
- analyzovanie a riešenie problémov,
- nevyhnutná práca s PC - word, excel, e-mail, internet

Spoločnosť Yellow Express, s.r.o. riadi dopravno - logistické činnosti pre skupinu 165 spoločností s obratom cez miliardu EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4538404  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac