Vodič vnútroštátnej prepravy C+E Lúka

Yellow Express, s. r. o

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
970 EUR/mesiac+ príplatky, odmeny, palivové príplatky, stravné netto mzda od 1.100 do 1.300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preprava paletového tovaru
- Manipulácia s dokladmi a tovarom
- Starostlivosť o čistotu vo vozidle
- Prepravy vykonávané 5 dní v týždni

- K základnej mzde prináležia tuzemské stravné, príplatky a odmeny
- Sme férový zamestnávateľ - dodržiavame pracovný čas vodiča, mzdu vyplácame včas, v plnej výške a všetko máme na výplatnej páske
- Služobný mobilný telefón
- Zaškolenie - ozvite sa nám aj keď nemáte skúsenosti, naši kolegovia Vás zaučia, dôležitá je chuť pracovať
- Celoročná garancia práce v stabilnej spoločnosti
- Pravidelné denné prepravy zo závodu Lúka /t.j. začína sa a končí v areáli Lúka/
- Vhodné pre kandidáta z okolia Nového Mesta nad Váhom, Trnavy, Nitry, Piešťan, Seredi z možnosťou byť každý deň doma
- Pridelené vlastné vozidlo Mercedes - Benz r. 2013

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Flexibilita

Spoločnosť Yellow Express, s.r.o. riadi dopravno - logistické činnosti pre skupinu 165 spoločností s obratom cez miliardu EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4467656  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac