Manažér reštaurácie a eventového priestoru

YELL cuisine, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 800 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bezproblémového chodu reštaurácie a eventového priestoru
- riadenie, kontrola a organizácia zamestnancov (dochádzka, rozpis pracovných zmien), výber nových zamestnancov
- zodpovednosť za sklad, odťažovanie skladu, príjem, výdaj, fakturácia / po dohode – opcia /
- koordinácia a kontrola pravidelných inventúr
- spolupráca pri tvorbe jedálnych a nápojových lístkov so šéf kuchármi
- riadenie školení a odborného výcviku podriadených pracovníkov
- prijímanie objednávok, organizácia prípravy a realizácia eventov, svadieb, školení...
- vytváranie cenových ponúk pre klientov
- organizácia, príprava a zabezpečenie svadieb, školení s klientom
- zodpovednosť za plnenie plánov
- podieľanie sa na vytváraní marketingových aktivít spoločnosti
- akvizície zákazníkov pre závodné stravovanie
- starostlivosť o zákazníkov

- zázemie stabilnej spoločnosti
- nadštandardné pracovné prostredie
- profesionálny vzdelávací program
- pohyblivá pracovná doba
- najmodernejšie vybavenie pracoviska
- mladý dynamický tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- organizačné schopnosti
- slušné a príjemné vystupovanie
- zvládanie stresových situácií s úsmevom
- rýchla a bezchybná práca
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- ochota na sebe pracovať
- tímový hráč
- flexibilita a zvyk na prácu nad čas

Nová reštaurácia v Ružomberku rozvoniava svoje priestory pre všetkých milovníkov jedla v modernej budove YELLPOINT na Bystrickej ceste. Nadčasová reštaurácia YELLCUISINE ponúka svojim hosťom až 62 miest v štýlovo zariadenom interiéri a ďalších 24 miest na letnej terase. O dokonalý zážitok z jedla sa postará tím profesionálnych kuchárov pod vedením šéfkuchára Miroslava Halama.
Nové eventové priestory sú vďaka svojmu dokonalému architektonickému návrhu skvelým riešením pre organizáciu eventov, kongresov či výnimočných udalostí ako sú svadby, oslavy alebo rodinné stretnutia s kapacitou do 150 miest.
ID: 3746273  Dátum zverejnenia: 14.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac