Interný auditor QMS

Yazaki Wiring Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Užhorodská, Michalovce
Termín nástupu
4.10.2019
650 - 850 EUR/mesiacUvedená mzda je vrátane 20 % variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie rôznych druhov auditov vrátane externých
- Spracovanie správ , akčných plánov
- Spolupráca pri tvorbe dokumentov kvality a udržiavanie QMS systému

Sociálny program

Žiadosti spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu.
Oslovení budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

- Základné znalosti noriem ISO 9001 a IATF 16 949
- Znalosť nástrojov kvality (FMEA, Control Plan...)
- Skúsenosti na oddelení kvality min. 1 rok
- Prax v oblasti interného resp. externého auditu, riadenia rizík výhodou.
- Skúsenosť s procesnými alebo systémovými auditmi
- Zodpovednosť, systematickosť, detailne, analytické myslenie, dôslednosť, ochota ďalej na sebe pracovať a učiť sa.
- Komunikačné a argumentačné schopnosti.

Yazaki Corporation je významným dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu. Medzi hlavné výrobné produkty patria kábelové zväzky, automobilové prístroje a komponenty. Celosvetovo zamestnáva okolo 200 000 zamestnancov. Jednou z pobočiek je Yazaki Wiring Technologies Slovakia s.r.o. so sídlom v Michalovciach, ktorá sa zaoberá výrobou kábelových zväzkov a zamestnáva okolo 250 zamestnancov. Vyrába káblové zväzky pre zákazníka BMW, RR a Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3194826  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 850 EUR/mesiacUvedená mzda je vrátane 20 % variabilnej zložky.