Americký steakhouse MONTANA + BAR

YASMIN RESTAURANT s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvý Americký steakhouse v Košiciach hľadá členov tímu na pracovnú pozíciu čašník/barman. Hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať, učiť sa nové veci a práca v gastronómii ich naplňa. U nás máte príležitosť stať sa súčasťou výnimočného príbehu zrodenia jedinečného projektu podľa konceptu George Prime Steak TM.

Ponúkame:
- odborný rast, vzdelávanie,
- motivačné finančné ohodnotenie
- jedinečná pracovná atmosféra v novootvorenej prevádzke luxusného ****hotela
- kariérny rast
- možnosť ubytovania
- bezplatné parkovanie
- možnosť využívania hotelového fitness.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Očakáva sa od Vás príjemné a profesionálne vystupovanie, kolegialita, svedomitosť, zodpovednosť a samostatnosť.

Spoločnosť YASMIN RESTAURANT s. r. o. prevádzkuje hotelovú reštauráciu hotela Yasmin v Košiciach. Autorkou tohto dizajnového konceptu bola Bára Škorpilová so sojim tímom. Jedinečnosť prostredia tvorí machová stena, kamienková dlažba alebo netradičná zlatá mozaika na fasáde hotela. V kategorizácii hotelov patrí hotel Yasmin medzi luxusné **** hotely, poskytuje ubytovanie v 155 dizajnových izbách s možnosťou king size bed, alebo twin size bed. Zabezpečuje organizovanie konferenciií a rôznych spoločnských podujatí až pre 300 osôb. Samozrejmosťou je prevádzkovanie hotelovej reštaurácie a nočného baru, počas letnej sezóny aj rozsiahlej slnečnej záhrady s výhľadom na zeleň. Poskytuje doplnkové služby ako fitness, welness, parkovanie, business centrum, izbovú službu, zmenáreň, práčovňu, ako aj opatrovanie detí, prenájom automobilov, bicyklov, taxi službu a iné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

YASMIN RESTAURANT s. r. o.
Tyršovo nábrežie 1
040 01 Košice
ID: 2588155   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou