Servisný technik - automatizácia

YASKAWA Czech s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 600 EUR/mesiacUvedená mzda je základná, podľa dohody a predchádzajúcich skúseností je možná úprava smerom nahor

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme servisného technika – robotika na servis a montáž priemyselných robotov Motoman/Yaskawa, robotizovaných pracovísk, príslušenstva a iných komponentov pre našich zákazníkov v rámci Slovenskej a Českej Republiky, vrátane podpory zákazníka – Hotline.

Práca s modernými technológiami v oblasti automatizácie
Odborný a profesijný rast
Firemný automobil aj k súkromným účelom
Firemný telefón

Životopisy zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku, uveďte dĺžku odbornej praxe, adresu trvalého pobytu a spätný telefonický kontakt. Reagujeme len na žiadosti, ktoré spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, Strojníctvo, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Word - Pokročilý
MS Excel - Pokročilý
Technická dokumentácia - Základy
Pneumatické systémy - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky a viac

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť, spoľahlivosť
- §21 a viac - samostatný elektrotechnik - výhoda
- programovanie/servisovanie priemyselných robotov zn.MOTOMAN/ABB/PANASONIC/FANUC/OTC/KUKA (aspoň jeden z nich)

Firma Yaskawa Czech s.r.o. je dcérskou spoločnosťou európskej firmy Yaskawa Europe. Yaskawa je najväčším svetovým dodávateľom priemyselných robotov, servopohonov a frekvenčných meničov. Priemyselné roboty sú dodávané pod obchodným menom Motoman.
Roboty Motoman sa používajú pre zváranie, brúsenie, manipuláciu či lakovanie, alebo iné druhy aplikácií. Yaskawa Czech s.r.o., ďalej zaisťuje servis robotov Yaskawa/Motoman v ČR/SR a školenia na roboty v českom alebo slovenskom jazyku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3910612  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac