Servisný Technik pre Oblasť Robotiky

YASKAWA Czech s.r.o., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom na ďalšiu expanziu na slovenskom trhu hľadáme pre našu spoločnosť Yaskawa Czech s.r.o. organizačná zložka Slovensko nového člena tímu robotiky s technickými znalosťami na pozíciu
SERVISNÝ TECHNIK PRE OBLASŤ ROBOTIKY

Čo bude vašou úlohou?
− Zabezpečenie pravidelného servisu, opráv, programovanie a údržba robotov a zariadení Yaskawa
− Spolupráca s kolegami z tímu servisných technikov a iných oddelení spoločnosti
− Komunikácia so zákazníkmi
− Občasné týždenné hot-line služby (po zapracovaní)

Koho hľadáme?
− Ukončené SŠ vzdelanie
− Elektrotechnická vyhláška §21 alebo vyššie
− Vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič
− Základné znalosti strojníckych noriem a používaných materiálov
− Uvítame znalosť konštrukčného prostredia (Solid Edge, Solid Works, apod.)
− Manuálne zručnosti
− Samostatnosť, schopnosť pracovať tímovo
− Komunikatívna znalosť AJ
− Práca s PC
− Pozícia je vhodná aj pre absolventov, skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

− Prácu v zaujímavej oblasti robotiky a priemyselnej automatizácii v rastúcej spoločnosti
− Zaškolenie a podpora od kolegov z tímu
− Možnosť osobného rastu v rôznych oblastiach priemyselnej robotickej automatizácie (aplikácie robotického zvárania, robotickej manipulácie, atď.)
− Zázemie nadnárodnej spoločnosti s pobočkami po celom svete; domovská lokalita v Prahe (ČR) a v Žiline (SK)
− Dobré platové ohodnotenie, 13. plat
− Služobný automobil
− Notebook a mobil
− Stravné lístky, MultiSport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

− Vyhláška 50/1978 Sb. §6

Spoločnosť Yaskawa Electric je jedným z popredných svetových výrobcov v oblasti pohonov, priemyselnej automatizácie a robotiky so sídlom v japonskom Kitakyushu. Spoločnosť sa od jej vzniku v roku 1915 stala priekopníkom v týchto odvetviach a vďaka inováciám neustále posúva optimalizáciu produktivity a efektivity strojov a priemyselných systémov na vyššiu úroveň.

Yaskawa patrí medzi najväčších výrobcov priemyselných robotov na svete. Ponúka zváracie, manipulačné, paletizačné, lakovacie roboty a tiež širokú škálu kolaborativnych robotov. Spoločnosť Yaskawa okrem robotov ponúka vysokokvalitné automatizované zváracie systémy na kľúč.
ID: 4695654  Dátum zverejnenia: 2.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac