Logo YANNY s.r.o.

Asistent/ka predaja v showroome luxusných postelí Bedeur

YANNY s.r.o.

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1.500 Eur + % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pohotový a profesionálny zákaznícky servis, komunikácia so zákazníkmi na vysokej úrovni
  • prezentácia tovaru – luxusných matracov a postelí, osvetlenia, nábytku a bytových doplnkov; poskytovanie informácií o tovare, materiáloch, údržbe a pod.
  • dosahovanie stanovených cieľov v oblasti predaja
  • udržiavanie čistoty a poriadku v priestore showroomu
  • vzdelávanie sa v oblasti ponúkaných produktov a ich vlastností
  • práca s PC, objednávanie a príjem / výdaj tovaru, pravidelná inventarizácia tovaru

  • práca v príjemnom a štýlovom showroome, s luxusnými a kvalitnými značkami nábytku a bytových doplnkov zo Slovenska, Českej republiky či Talianska
  • vzdelávanie v oblasti interiérových trendov, možnosť cestovať do zahraničia na veľtrhy
  • zamestnanecké zľavy
  • priateľský kolektív

Do novootvoreného showroomu luxusných postelí značky Bedeur hľadáme šikovného predajcu, ktorý dokáže preukázať výnimočné komunikačné schopnosti, proaktívny prístup a prezentovať ponúkaný sortiment prostredníctvom poskytovania zákazníckeho servisu na vysokej úrovni. Požadujeme dokonalé ovládanie slovenského jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Maloobchod (interiérové alebo kuchynské štúdio)

Počet rokov praxe

1

  • reprezentatívny vzhľad, príjemné a profesionálne vystupovanie
  • výborné komunikačné schopnosti a dokonalé ovládanie slovenského jazyka
  • skúsenosti s prácou v interiérovom alebo kuchynskom štúdiu výhodou
  • orientácia na klienta a výsledok
  • estetické cítenie a kreativita
  • časová flexibilita
  • spoľahlivosť a otvorenosť

Náš štýlový showroom v historickom centre Bratislavy ponúka kontinentálne postele značky Bedeur, nábytok a bytové doplnky talianskych značiek ako Alivar, Dedar Milano, či Veneta Cucine, tapety na mieru od značky Wall&decó, či luxusnú kozmetiku a parfémy značky Zielinski & Rozen.

Kontakt

ID: 4822399  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac