Predavačka v obchode so suvenírmi

YANMAZ KG

Miesto práce
Einfangbühel 14/15, 4820 Bad Ischl, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná predavačka v obchode so suvenírmi

zabezpečené ubytovanie, zaujímavé finančné ohodnotenie

Hľadáme predavačku do obchodu so suvenírmi v historickom meste Hallstatt na HPP na dobu neurčitú. Chcete pracovať v jednom z najkrajších miest Európy v medzinárodnom kolektíve? Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a zabezpečené ubytovanie. Podmienkou je komunikatívna znalosť nemeckého a anglického jazyka. Pohovor prebieha telefonicky v nemčine/angličtine alebo zaslaním CV na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovenosť

Obchod so suvenírmi

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

YANMAZ KG
Einfangbühel 14/15
4820 Bad Ischl
Rakúsko
ID: 3308688   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou