250 - 450 EUR

Procurement Tooling - študentská administratívna podpora

Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy:
  • Príprava rekvizícií a sprocesovanie objednávok
  • Dohľad nad úhradou faktúr po splatnosti
  • Nahrávanie a spracovávanie dokumentov v systéme
  • Sledovanie procesu spracúvania faktúr v systéme
  • Ad hoc reportovanie
  • Vykonávanie iných úloh podľa aktuálnych potrieb tímu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5€ / hod.

  • Moderné pracovné prostredie
  • Priateľský kolektív
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Informácie o výberovom konaní

    Požiadavky na zamestnanca

    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    ekonómia, nákup, hospodárska informatika

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Ostatné znalosti

    Microsoft Excel - pokročilý

    - Študent VŠ (ideálne z odboru ekonómia, financie, manažment, účtovníctvo, hospodárska informatika)
    - Plynulá úroveň anglického jazyka
    - Pokročilá úroveň v programe MS Excel
    - Presnosť, spoľahlivosť, zorganizovanosť a orientácia na detail
    - Možnosť odpracovať 20 hod./týždenne (počas flexibilného pracovného času)
    - Preferovaní kandidáti so záujmom o dlhodobú spoluprácu

    Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálnym lídrom v oblasti automobilových interiérov. Spoločnosť YFAI predefinovala, ako ľudia oddychujú a ako sa hrajú v interiéroch svojich vozidiel v súčasnej dobe. Spoločnosť, so sídlom v Šanghaji, má 113 výrobných závodov a technických stredísk v 18 krajinách a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí po celom svete. Navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú interiérové komponenty pre všetky automobilky. Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors bola založená v roku 2015 a je spoločným podnikom spoločnosti Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd., stopercentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO), skupiny výrobcov komponentov SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a spoločnosti Adient, medzinárodného lídra v oblasti automobilových sedadiel. Viac informácií nájdete na stránke www.YFAI.com.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Twin City C, Mlynské nivy 14
    811 09 Bratislava
    ID: 3674020   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5€ / hod.