Konštruktér plastových dielov - oddelenie vývoja dverných panelov a prístrojových dosiek

Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

Miesto práce
Interiors Trencin
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia projektov v oblasti výskumu a vývoja produktov

• Tvorba CAD-výkresov pre produkty

• Zostavovanie podrobných štúdií rozloženia a kinematiky automobilu

• Zabezpečenie vývoja a konštrukcie s ohľadom na funkčnosť a výrobnú realizovateľnosť

• Pripravovanie súpisky materiálov

• Komunikácia s vedúcim projektu

• Práca s technickými výkresmi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Technické vyskoškolské vzdelanie (ideálne strojárske zameranie)

• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

• Pracovné skúsenosti s konštrukciou sú vítané a preferované

• Používateľ MS Office

• Znalosť CAD systémov

• Znalosť CATIA – výhodou

• Ochota cestovať na služobné cesty

Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálnym lídrom v oblasti automobilových interiérov. Spoločnosť YFAI predefinovala, ako ľudia oddychujú a ako sa hrajú v interiéroch svojich vozidiel v súčasnej dobe. Spoločnosť, so sídlom v Šanghaji, má 113 výrobných závodov a technických stredísk v 18 krajinách a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí po celom svete. Navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú interiérové komponenty pre všetky automobilky. Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors bola založená v roku 2015 a je spoločným podnikom spoločnosti Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd., stopercentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO), skupiny výrobcov komponentov SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a spoločnosti Adient, medzinárodného lídra v oblasti automobilových sedadiel. Viac informácií nájdete na stránke www.YFAI.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Bratislavská 517
91105 Trenčín
ID: 3209863   Dátum zverejnenia: 9.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.