4,2 - 5 EUR/hod.

Asistent/ka predaja v YAKUZA Shopping Palace a Bory Mall Bratislava (Ref. č.: 12062018)

Yakuza Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent predaja v Yakuza je najmä aktívny predaj a starostlivosť o zákazníkov. Venovať sa budete aj vystavovaniu a prezentovaniu tovaru ale aj dodržiavaniu poriadku na prevádzke.
Ak máte s podobnými úlohami skúsenosti, budeme radi, ak ich a vaše nápady prinesiete aj k nám. Pokiaľ ste naopak nováčik, všetko potrebné vás naučíme.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,20 eur/hod + odmena z tržby pri splnení plánu

Zľavy na nákup tovaru, % z obratu

Vaše životopisy posielajte s uvedením na ktorú prevádzku sa hlásite, uveďte Bory Mall alebo Shopping Palace.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníka, vášeň pre našu módu.
Ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť a spoľahlivosť.
Výborné komunikačné schopnosti.
Prax v obchode výhodou.
Časová flexibilita ( práca aj počas víkendov).

Yakuza, Sieť predajní so streetwear oblečením.

Klincová 37
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Šimunová
Tel.: +421918373533
E-mail: poslať životopis
ID: 3692416   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,20 eur/hod + odmena z tržby pri splnení plánu