Asistentka predaja v predajni s oblečením Yakuza

Yakuza MARS, s.r.o.

Miesto práce
Yakuza Shop Košice, Moldavská cesta, Juh
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac% z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj, obsluha zákazníkov, starostlivosť o poriadok na predajni, vystavovanie tovaru.

nástupný plat v čistom 720-780€ (4,20 € netto/1 hod.), % z obratu, platené sviatky, dovolenky, stravné lístky. Možnosť nákupu značkového oblečenia za zvýhodnené ceny.

Informácie o výberovom konaní

životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Príjemné a milé vystupovanie, komunikatívnosť, spoľahlivosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci. Časová flexibilita (pracuje sa dlhý-krátky týždeň).

Prevádzkujeme sieť maloobchodných predajní Yakuza.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4162826  Dátum zverejnenia: 14.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac