Predajca

Y - CORP s. r. o.

Miesto práce
Vrlíková, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
11.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj zahraničných syrov, vína v malej v špecializovanej syrotéke a vinotéke na nábreží v Liptovskom Mikuláši. Predajný stánok.

- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavíte u svojho lekára)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

- Príjemné vystupovanie, záujem o zveladovanie obchodných schopností, vytváranie vztahov so zákazníkmi

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom zahraničných syrov a vín. Kamenné predajne, eshop, veľkoobchod.

Adresa spoločnosti

y-corp s.r.o.
Vrbická 1883/28
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 3265984   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou