CAD konštruktér

Xylo Machinery SK s.r.o.

Miesto práce
Bardejovská, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacMzda od 1 400 EUR/mesiac a viac v závislosti od individuálnych schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na projektoch a implementácia nových produktov a ich modifikácii
- návrh a konštrukcia strojov a zariadení podľa požiadaviek zákazníka
- návrh technického riešenia funkčných častí výrobku
- návrh výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
- spracovanie výrobnej dokumentácie 2D/3D

- dochádzkový bonus
- mesačné prémie
- príspevok na stravovanie nad rámec ZP
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevok pri pracovnom jubileu
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- kariérny rast a príležitosť na osobný rozvoj
- možnosť rozšírenia kvalifikácie prostredníctvom školení na náklady
spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie - strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Vault - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné technické znalosti v oblasti mechanickej konštrukcie
- výborná znalosť práce v CAD softvéroch
- analytické a technické myslenie a zmysel pre detaily
- znalosť nemeckého jazyka - výhodou
- komunikatívnosť, zodpovednosť
- schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať
- samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota cestovať

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a montážou automatizovaných liniek, dopravníkových a manipulačných systémov na kľúč pre drevospracujúci priemysel. Našim zákazníkom dodávame kompletné technologické linky podľa ich želania od inžinieringu cez výrobu a montáž až po oživenie u zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4408193  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac