Reagujte bez životopisu

Zvárač / Zámočník

Xylo Machinery SK s.r.o.

Miesto práce
Bardejovská 24, Ľubotice-Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.Nástupná mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností kandidáta a bude predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie oceľových konštrukcií metódou 135/111 na základe výkresovej dokumentácie
- príprava jednotlivých celkov pre zváranie podľa výkresovej dokumentácie (bodovanie, stehovanie)
- dodržiavanie noriem a technologických postupov
- čistenie dielov po zváraní (odstránenie rozstreku po zváraní, brúsenie nadpojení a prechodov medzi zvarmi)
- zodpovednosť za zverené zariadenia, technické prostriedky a príslušenstvo
- zodpovednosť za udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- práca s vysokozdvižným vozíkom a mostovým žeriavom
- práca na základe pokynov majstra

- dochádzkový bonus
- mesačné prémie
- príspevok na stravovanie nad rámec ZP
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevok pri pracovnom jubileu
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- kariérny rast a príležitosť na osobný rozvoj
- možnosť rozšírenia kvalifikácie prostredníctvom školení na náklady
spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- platný zváračský preukaz / metóda zvárania 135,111/ podmienkou
- predošlá skúsenosť na pozícii zvárača
- platný preukaz na vysokozdvižný vozík alebo mostový žeriav výhodou
- skúsenosti s viazaním bremien, preukaz viazača bremien výhodou
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou
- predošlá skúsenosť v strojárskej výrobe
- v prípade potreby ochota vycestovať do zahraničia
- zodpovednosť, samostatnosť a fyzická zdatnosť

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a montážou automatizovaných liniek, dopravníkových a manipulačných systémov na kľúč pre drevospracujúci priemysel. Našim zákazníkom dodávame kompletné technologické linky podľa ich želania od inžinieringu cez výrobu a montáž až po oživenie u zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421907720485
E-mail: poslať životopis
ID: 3277005  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.