Talent do predaja nábytku (m/ž) XXXLutz Košice

XXXLutz

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac35 hod/týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci, v ktorej využiješ svoj cit pre detail, a rád pracuješ v priateľskom a veselom kolektíve?
Pridaj sa k XXXLutz!

• Poskytovanie profesionálneho poradenstva a aktívny predaj.
• Spracovanie dotazov zo strany zákazníka.
• Komunikácia s dodávateľmi a s kolegami v celom obchodnom dome.
• Administratívne a organizačné úlohy.

• Garantovaná mzda + provízie, ktoré nepoznajú strop.
• Špeciálne podmienky na predajný sortiment.
• Príjemný a tímový kolektív, ktorý ti je vždy nápomocný.
• Možnosť kariérneho rastu.
• Prepracovaný systém školení.
• Istota medzinárodnej spoločnosti.
• Nerovnomerne rozvrhnutá pracovná doba (pondelok až nedeľa).
• Odmena za dlhoročnú prácu.
• Odmena za odporučenie zamestnanca.
• Výhodné ceny v reštaurácii XXXLutz.

Vzbudili sme tvoj záujem?
Kontaktuj nás a zaisti si svoje miesto na červenej stoličke!
XXXLutz, ten s tou červenou stoličkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Zaujímaš sa o dizajn a nové trendy v oblasti interiéru?
• Si komunikatívny a máš profesionálne vystupovanie?
• Si pozitívne naladený a komunikuješ vždy s úsmevom na tvári?
• Nerobí ti problém pracovať s rôznymi počítačovými programami, ale aj s papierom a ceruzkou?
• Máš trpezlivosti na rozdávanie a zákazníkovi sa dokážeš venovať s veľkou starostlivosťou?
• Si schopný riešiť veci okamžite a nebojíš sa požiadať skúsených kolegov o pomoc?
• Máš výhodu ďalšieho jazyka, ktorým hovoríš?
• Chceš sa neustále rozvíjať a kariérne rásť?

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis