Servírka/čašník v reštaurácii XXXLutz Bratislava

XXXLutz

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 Kč/mesiac+ provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci v systémovej gastronómii, v ktorej je možné skĺbiť pracovný čas a čas pre rodinu alebo svoje koníčky vďaka priaznivej otváracej dobe? Pridaj sa k XXXLutz!

• Servírovanie nápojov a pokrmov vo zverenej časti reštaurácie obchodného domu. • Objednanie, obsluha a vyúčtovanie zákazníkov, práca s hotovosťou a platobným terminálom. • Starostlivosť o čistotu priestorov reštaurácie. • Komunikácia s ostatnými kolegami v reštaurácii.

• Motivačný provízny systém. • Profesionálne zaškolenie, tímový kolektív a fair play je u nás samozrejmosťou. • Prepracovaný systém školení, vrátane nových trendov v gastronómii. • Pracovná doba 10:00 – 20:00 hod. a nerovnomerné rozloženie zmien počas týždňa. • Istota medzinárodnej spoločnosti. • Kariérny postup pre talenty. • Odmena za dlhoročnú prácu. • Odmena za odporučenie zamestnanca. • Výhodné ceny v reštaurácii XXXLutz. • Špeciálne podmienky na predajný sortiment. Vzbudili sme Tvoj záujem? Kontaktuj nás a zaisti si svoje miesto na červenej stoličke! XXXLutz, ten s tou červenou stoličkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Túžiš objaviť skutočnú podstatu remesla čašníka? • Si komunikatívny, tímový hráč a vyžaruje z Teba ústretovosť? • Dokážeš riešiť aj neštandardné situácie s ľahkosťou a humorom? • Túžiš budovať dobré meno firmy XXXLutz aj prostredníctvom gastronomického zážitku zákazníkov v reštaurácii?

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 4476707  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 Kč/mesiac