Pomocná sila do kuchyne v reštaurácii XXXLutz Bratislava

XXXLutz

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac+ 200 € provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci v systémovej gastronómii, kde je možné nájsť čas pre rodinu a svoje koníčky vďaka priaznivej otváracej dobe?

Pridaj sa k XXXLutz!

Čo bude náplňou tvojej práce?

• Príprava kuchyne na celodennú prevádzku, plánované menu podľa systémových štandardov.
• Kontrola prijímaného tovaru.
• Kooperácia na príprave pokrmov podľa zvereného úseku kuchyne prevažne typu À la carte.
• Upratovanie, nakladanie a vykladanie umývacieho zariadenia.
• Nakladanie so surovinami podľa pilieru HACCP.
• Komunikácia s vedúcimi smien a ostatnými zamestnancami reštaurácie.

Ako sa vidíš?

• Tešilo by ťa variť v systémovej kuchyni, ktorá má veľa výhod a zároveň je plná inovatívnych variácií?
• Si tímový, energický hráč, ktorý má zmysel pre zodpovednosť a pritom neskazí srandu?
• Tešilo by ťa, podieľať sa na servise a tvorbe gastronomických zážitkov pre zákazníkov Reštaurácie XXXLutz?

Čo ti ponúkame?

• Kolegiálne zapracovanie, mentora, tímový kolektív a fair play je u nás samozrejmosťou.
• Pracovná doba od 10:00-20:00 a nerovnomerne rozložené smeny.
• Istotu medzinárodnej spoločnosti.
• Kariérny postup pre talenty.
• Jubilejné odmeny.
• Zľava v reštaurácii XXXLutz.
• Zamestnanecké zľavy na predajný sortiment.
• Atraktívne a čisté prostredie.

Vzbudili sme tvoj záujem?
Kontaktuj nás a zaisti si svoje miesto na červené stoličke!
XXXLutz, ten s tou červenou stoličkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 4167891  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac