Montér nábytku a kuchýň

XXXLutz

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť ako montér?
• Montovať nábytok a kuchynské linky.
• Budeš neustále v pohybe.
• Nie je to len o montáži, ale tiež o rozvozoch.
• Nazbieraš veľa skúseností a v živote si potom poradíš so všetkým.
• Pracovať budeš s profesionálnym náradím Festool.
• A tiež je super jazdiť s väčším autom, ako s osobákom ( vodičák určite máš ).

Čo Ti za to ponúkame?
• Práce je stále dosť, o nič sa nestaráš, každý deň dostaneš plán a ideš.
• Každý mesiac Ti peniaze cinknú na účte, nech sa deje čokoľvek.
• Makáme naplno od pondelka do piatku, ale víkendy sú voľné vždy.
• Sme k sebe féroví, jednoducho ( montážny) tím XXXL.
• Jubilejné odmeny.

Prečo u nás pracovať ?
Človek by mal byť v práci rád. K tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí má zmysel. Preto sa k sebe chováme férovo, máme víziu a jasný cieĺ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať a posúvať tak nielen seba ale celú našu firmu zase o kus ďalej. Sme XXXL.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
• Parťáka, ktorý sa chce učiť.
• Pokiaľ si už niekedy montoval, super. Stačí ale, keď budeš zručný. Ostatné Ťa naučíme. :)
• Sedačku do ôsmeho? OK. Je treba to brať s humorom. Ťaháme ťažké veci, nič pre slečinky.
• Mal by si byť dôsledný a spoľahlivý. Za odvedenú prácu totiž nesieme zodpovednosť.
Ako to u nás chodí?
• Končíme, keď je hotovo. Záleží na tom, ako nám to ide od ruky.
• Pracujeme v tíme a neradi sa nechávame v štichu. Keď niekto potrebuje voľno, musíme
za neho zaskočiť. Ale to isté môžeš čakať aj Ty od nás.
• Časové prispôsobenie sa zákazníkom je u nás samozrejmosťou.

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 3979830  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac