Odborný predajca nábytku na skrátený úväzok pre OD Banská Bystrica

XXXLutz

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac464 € základná mzda + 74 € osobné ohodnotenie + provízie z predaja + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodný dom v Banskej Bystrici obsadzujeme pozíciu:
* odborný predajca nábytku
Vaše úlohy:
* komunikácia so zákazníkom
* starostlivosť o oddelenie
* obsluha a odborné poradenstvo zákazníkovi

Ponúkame:
* zaujímavú prácu v príjemnom priateľskom prostredí
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* zaškolenie a zapracovanie
* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

predajca v obchode
2

Vyžadujeme:
* minimálne SŠ vzdelanie
* základná znalosť PC ( Word, Excel - užívateľ)
* predajné schopnosti, flexibilita, samostatnosť
* orientácia na zákazníka
* prax v predaji minimálne 2 roky - výhodou
* kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splňajú všetky stanovené kritéria

XXXLutz je moderný a úspešný obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami. Pre doplnenie nášho skvelého tímu v Bratislave hľadáme nových kolegov, ktorí s nami chcú zdielať náš úspech. Ponúkame skvelé možnosti kariérneho rastu, perfektné školenia, istotu dlhodobého zamestnania a zaujímavé platové podmienky. Staňte sa i vy súčasťou nášho tímu!

Adresa spoločnosti

Kika Nábytok s.r.o.
Zvolenská cesta 30G
974 05 Banská Bystrica
ID: 3964074  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac