Trainee v oblasti predaja a obchodu

XXXLutz

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po zmene? Chceš sa realizovať a rozvíjať svoju XXXL kariéru s možnosťou vysokého zárobku?
My ťa v tom podporíme! Pridaj sa k XXXLutz!

Čo bude náplňou tvojej práce?

Hlavnou úlohou trainee je zaučiť a zapracovať sa na niektorú z odborných alebo vedúcich pozícií v našej spoločnosti. V našom trainee programe prejdeš jednotlivými oddeleniami a všetko si vyskúšaš. Postupne ťa zoznámime s chodom oddelení, naučíš sa všetko o procesoch, pracovných postupoch a predávanom tovare. V rámci programu sa nám aj tebe ukáže smer, ktorým sa môžeš uberať v našej spoločnosti.

Čo ti za to ponúkneme?

• Zaujímavý plat s výkonnostnou zložkou.
• Jedinečné kariérne možnosti postupu až po vedúceho obchodného domu.
• Prepracovaný systém vzdelávania a školenia v XXXLutz -postupné zaškolenie, dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu.
• Pracovné miesto v expandujúcej, na budúcnosť sa orientujúcej a prosperujúcej spoločnosti.

V prípade tvojho záujmu ťa poprosíme o zaslanie životopisu na mailovú adresu. Sľubujeme, že si ho starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budeš pre nás vhodným kandidátom, budeme ťa telefonicky kontaktovať. Následne ťa pozveme na osobný pohovor, kde si vzájomne objasníme očakávania ponúkanej pracovnej pozície.

XXXLutz, ten s tou červenou stoličkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Ako zistíš, že si pre nás ten pravý?

• Rád komunikuješ s ľuďmi a ochota pomôcť pre teba nie je cudzie slovo.
• Považuješ sa za proaktívneho človeka, ktorý sa chce zdokonaľovať a neustále na sebe pracovať.
• Prináša ti predaj radosť? Máš talent v predaji a jednaní so zákazníkmi.
• Si silná osobnosť s orientáciou na vysoký výkon a dokážeš namotivovať i ostatných.
• Si samostatný a vieš si určiť priority a zorganizovať si svoju prácu.

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 3962958  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac