Kuchár/ Kuchárka XXXLutz/Kika Bratislava

XXXLutz

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava pokrmov
  • samostatná práca na zverenom úseku
  • úprava a výdaj pokrmov

  • istotu dlhodobého zamestnania v expandujúci nadnárodnej spoločnosti
  • denné zmeny od 10.00 – 20.00 hod. individuálne plánovanie zmien
  • možnosť školenia a kariérneho postupu
  • zaujímavé platové ohodnotenie v súvislosti s Vaším profesionálnym rastom
  • dobrá nálada v tíme

XXXLutz sú moderné a úspešné obchodné domy s nábytkom a bytovými doplnkami, súčasťou každého domu je reštaurácia s obsluhou. Ponúkame skvelú možnosť kariérneho rastu, perfektné školenia, istotu dlhodobého zamestnania a zaujímavé platové podmienky. Vhodné pre všetkých z odboru, ktorí chcú rozšíriť svoje znalosti, skúsenosti a posunúť sa ďalej v profesionálnom živote.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ideálne vyučený v odbore kuchár – nie je nutnosťou, zaučíme
  • schopnosť sa rýchle učiť a dobre vstrebávať informácie
  • pozitívny prístup k zákazníkom a kolegom v tíme
  • časová flexibilita, samostatné rozhodovanie

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 3961241  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac