Reagujte bez životopisu

Vedúci obchodného tímu Bratislava- Vhodné pre absolventov

XXL WINE s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacPravidelné bonusy Technické aj produktové školenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nehľadáme skúsenosti ale schopnosti! Dokážeš nám že máš na to riadiť tím ľudí? Nezáleží či si v obchode pred tým bol alebo nie. My ťa všetko naučíme a zapracujeme ťa do procesu. Školenia pod vedením profesionálov, kde sa naučíš okrem iného aj marjetingové techniky a mnoho zaujímavostí zo sveta financií.
Po zaškolení budeš komunikovať s klientami ktorých už máme vo svojom portfóliu ale zároveň budeš sa zoznamovať s novými ľuďmi, ktorý potrebujú našu pomoc alebo našu radu. V každom prípade je to o veľkom množstve komunikácie.
Požiadavky na zamestnanca

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- Spoločenskosť
- minimálne vzdelanie Stredoškolské s maturitou - ambicióznosť
- súťaživosť

Mesačný bonus k výplate až do 2000 eur
- pravidelné vzdelávanie
- odmena za výkon v podobe luxusnej dovolenky - a mnoho ďalších

Informácie pre uchádzača
Práca vie byť na TPP ale aj na živnosť.

Uchádzač bude prebiehať celkom troma kolami pohovorov. Po úspešnom absolvovaní nastúpi na 3 mesačnú skúšobnú dobu.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výška odmeny je určená podľa schopností uchádzača
Je možná aj dohoda na fixnú taxu
Istí máte fix 2 000 Eur každý mesiac

Sme obchodná spoločnosť, ktorá pracuje v obchodnej rovine vzhľadom k našim klientom. Obdržíme produkt od klienta a následne hľadáme spôsob ako zvýšiť predaj.
V oblasti gastra, či už v iných oblastiach materiálneho produktu.

Nakoľko je bohužiaľ situácia pre gastro kritická ako spoločnosť sme teraz nútený rozšírene pracovať aj vo svete financií, kde sme pod právnym zastrešením produktov OVB, kde pôsobíme ako sprostredkovatelia a poradcovia pre hypotéky a iné finančné produkty.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4066533  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac