Можливість для людей з України

HR náborár- Recruiter

XXL Servis Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiacMzda a finálna úroveň variabilnej zložky mzdy závisí od individuálnych schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu "Personálna konzultantka/konzultant".- recruiter
* Tvojou úlohou bude samostatná práca na výbere a vyhľadávaní vhodných kandidátov na voľné pracovné pozície pre klientov prevažne zo zahraničia.
* Aktívne vyhľadávanie kandidátov
* Samostatné vedenie pohovorov s kandidátmi
* Vypracovanie relevantných hodnotení kandidátov
* Osobný kontakt s klientom a s tým súvisiace personálne poradenstvo v rozsahu firmou poskytovaných služieb, budovanie vzťahov s klientmi
*Komunikácia zo zahraničným klientom prevažne v AJ a nábor zamestnancov na SR pre našich klientov. Komunikácia s Cudzineckou políciou, príprava podkladov na CP a úrady.

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pracovná doba 8,00-16,00

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2022 (ostáva ešte 25 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, strojárky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min. 1 roky skúseností v oblasti headhuntingu a recruitmentu výhodou
• skúsenosť s vyhľadávaním a oslovovaním kandidátov
• silné komunikačné zručnosti
• prehľad o pracovnom trhu
Jazykové znalosti sú výhodou nie podmienkou.

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym leasingom. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť prácu vyhovujúcu jeho podmienkam , ale aj skúsenostiam. Spokojný zamestnanec je naša priorita.

Počas pracovného pomeru bude Vašou podporou konzultantka, ktorá zabezpečí pracovnoprávne záležitosti. Spolu s koordinátorkou Vám budú k dispozícii, zodpovedajú všetky Vaše otázky a v prípade potreby poskytnú pomoc.

Výplaty posielame vždy načas. Ak sa prejavíte ako šikovný a stabilný zamestnanec a firma bude s Vami spokojná, vieme zariadiť Váš prestup do kmeňového stavu. Ak by Vám z nejakého dôvodu momentálna práca nevyhovovala, sprostredkujeme Vám inú v rámci aktuálnej ponuky.

Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4355411  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac