Mzdový účtovník

K.O. Servis, s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností úspešného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za prípravu a kontrolu dát vstupujúcich do výpočtu miezd ( dochádzka, mesačné odmeny a pod. )
- spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy a následná príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu a zdravotnú poisťovňu, príprava mesačných mzdových závierok a reportov
- príprava pracovno-právnych dokumentov ( napr. zmluvy, dodatky a rôzne potvrdenia pre zamestnancov a pod. )
- podpora pri organizovaní periodických lekárskych prehliadok
- zabezpečovanie po organizačno-technickej stránke interné školenia podľa tréningového plánu a ich evidencia v internom systéme
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti,
- príprava reportov a štatistík podľa potreby
-spoločnosť používa program Kros -Olymp

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Motivujúce platové ohodnotenie

Budeme kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky. Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú vaše osobné údaje skartované

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo, audit

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 1-2 ročné skúsenosti s vedením mzdového účtovníctva v - podmienkou
Nutná prax s programom Kros-Olymp alebo Softip.

komplexné spracovanie miezd a personalistiky pre našich klientov, ostatné administratívne práce
ID: 4007124  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac