Operátor výroby - Malacky

XXL Servis Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba transportných pásov.
Nenáročná manuálna práca.
Práca v dvojzmennej prevádzke na 8 hodinových zmenách /ranná, poobedná/ - víkendy voľné.

- Trvalý pracovný pomer
- gastrolístky alebo možnosťou stravovania priamo v areáli s príspevkom zamestnávateľa
- doprava vlastná s možnosťou príspevku na cestovné vo výške od 10 - 30 €, záleží od vzdialenosti do práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v 36 krajinách sveta a líder v oblasti výroby transportných pásov pre potravinársky, papierový, energetický a ťažký priemysel, služby, logistiku, letiská alebo šport. Forbo na Slovensku pôsobí od roku 2004 a zamestnáva už 250 zamestnancov. Zameriavame sa na kvalitu nielen vo výrobe, ale našou snahou je vytvárať hodnoty a štandardy aj vo vytváraní pracovných podmienok pre spokojnosť svojich ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym leasingom. V rámci tejto služby poskytujeme našich zamestnancov do firiem v každom priemyselnom odvetví.Ponúkame individuálny prístup a komplexné spektrum pracovných síl, od zamestnancov na jednoduché, dočasné práce, cez pracovníkov na dobu určitú, až po vyprofilovaných kandidátov, s určitým stupňom odbornosti, do trvalých pracovných pomerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

XXL Servis Slovakia, s.r.o.
Nádražná 1134/3 Malacky
901 01 Malacky
ID: 3210013   Dátum zverejnenia: 9.10.2017