Можливість для людей з України

Obrábač kovov

Xray, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 600 EUR/mesiacV závislosti podľa profesijnej zdatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obrábanie na obrábacích strojoch podľa technickej dokumentácie: sústruženie a/alebo frézovanie a/alebo brúsenie (na plocho a na guľato)

• Kontrola vyrobených kusov podľa technickej dokumentácie

• Práca s ručnými nástrojmi, meradlami a strojnými zariadeniami

• Práca v dvojzmennej prevádzke

Ponúkame:
• Adekvátne platové ohodnotenie
• Zaujímavá práca v slovenskej spoločnosti špičkovej svetovej úrovne plná nových výziev

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
• Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť a flexibilitu

Spoločnosť XRAY, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1989. Zaoberá sa vývojom, výrobou a predajom profesionálnych závodných diaľkovo ovládaných automodelov.

Vo svojom odbore je spoločnosť XRAY s.r.o. svetovou špičkou. Je zároveň jedinou spoločnosťou na trhu závodných automodelov, ktorá svoje výrobky vyvíja a a vyrába na vlastných technológiách, mimo Číny a Taiwanu, takže takmer 100% výrobkov ma slovenský pôvod. Jej produkty sú distribuované do viac ako 30 krajín sveta.
Závodné modely značky XRAY sú jedny z najúspešnejších, o čom svedčí množstvo ocenení v rôznych závodných kategóriach. Medzi tie najcennejšie patrí titul Majstra sveta, 6x titul Majstra Európy, 40x titul Majstra USA a 5x titul Majstra Ázie a viac ako 500 národných titulov po celom svete. O najvyššej kvalite výrobkov značky XRAY svedčí aj 24 ocenení „Automodel roka“ prezentovaných v amerických, nemeckých, anglických a iných celosvetových médiach. Majiteľ firmy a hlavný dizajnér získal v roku 2010 titul „Slovenský podnikateľ roka v oblasti inovácií“.

Spoločnosť XRAY s.r.o. sa v roku 2006 presťahovala do nových vývojovo-výrobných priestorov, ktorých súčasťou sú 4 závodné dráhy pre testovanie a vývoj nových automodelov. V súčasnosti má spoločnosť približne 100 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4393520  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac